HİTİT ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
Menü

Bilinçaltı Uzmanlığı Sertifika Programı 15.08.2018

EĞİTİMİN ADI

BİLİNÇALTI UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

EĞİTİMİN BAŞLANGIÇ TARİHİ

En az 10 kişilik talep olması halinde açılacaktır.

EĞİTİMİN GÜNLERİ VE SAATLERİ

(Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı : 10:00–17:30 )

TOPLAM EĞİTİM SÜRESİ

 Uygulamalarla birlikte 32 saat 4 tam gün

EĞİTİMİN KISA  AÇIKLAMASI

GİRİŞ

Bilinçaltı, insanın anne karnındaki sürecinden itibaren var olan yaşamsal çevrenin tüm uyaranlarını, eksiksiz bir biçimde kodlayan, işleyen ve depolayan, düşünmeden otomatik olarak gerçekleşen tün refleks davranışların oluşmasını sağlayan verileri, kişinin yaşamı boyunca saklı tutan zihinsel alandır. Bilinçaltı sadece veri depolama alanı değil aynı zamanda kişiliğe, davranışlara, düşünce sistematiğine kısaca yaşamsal olan her konuda karar ve uygulamalarımızda farkında olmaksızın çok önemli rol oynar. Yaşamın kontrolünü ele almak sadece mantıklı düşünme ya da farkındalık ile gerçekleşmez. Bunun için biraz daha derinlere girmek gerekir.

EĞİTİMİN AMACI

Bilinçaltı Uzmanlığı Sertifika Programı, öğrenilmiş ve öğretilmiş çaresizliklerin kırılması, bilinçaltında yatan değiştirilmesi gereken blokajlardan ve ağırlıklardan özgürleşmek için bir fırsat sunar. Bilinçaltı dünyasını tanıyarak, fobiler, bağımlılıklar, kötü alışkanlıklar ve saplantılara çözüm yollarını öğrenip, daha dingin ve dengede olmayı, huzurlu ve An da yaşamayı keşfedebileceksiniz.

KİMLER KATILABİLİR

Diğer kişisel gelişim araçları ile çalışan danışmanlar ve eğitmenler, bilinçaltının gizemli dünyasıyla tanışıp farkındalığını artırarak hayatın kontrolünü ele almak isteyenler, sigara, alkol gibi alışkanlıklardan özgürleşmek isteyenler, kişisel olarak gelişip kendini keşfetmek isteyen ve bilinçaltı bilgilerine ihtiyaç duyan herkes. Mantığın devre dışı kaldığı dinamiklerle yaşamda harikalar yaratmak mümkün.

KATILIMCILARIN KAZANIMLARI

Hayat boyu bizleri engelleyen bilinçaltı inançlarımızın farkına vararak, onları değiştirme gücüne sahip olabilirsiniz. Bu program kişisel ve profesyonel gelişimi desteklerken, uzmanlık ve yetkinlik kazandırır. Program bitiminde katılımcılar Hitit Üniversitesi onaylı "Bilinçaltı Uzmanlığı" sertifikası verilecektir.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Beynin işleyişi nasıldır? Bilinç nedir? Bilinçaltı nedir? Bilinçaltı engellerimiz nelerdir? Geçmiş olan ama hala bugünümüzü etkileyen olayları nasıl temizleriz? Kinesiyoloji Nedir? Direnç ile başa çıkma. İçsel kısıtlamaların altında yatan inançları tespit etme.

EĞİTİM YÖNTEMİ

Eğitim Manuelleri. Karma Eğitim Modeli

SINIF KONTENJANI

15  

EĞİTMEN

NESRİN ÇELİK

EĞİTİMİN ÜCRETİ

2.500 TL

NOT

Eğitim ücretimiz kişi başı olup KDV dahildir. Üniversitemiz öğrencileri ile çalışanları ve birinci derece yakınlarına eğitim ücretinin %20' si, Üniversitemiz Mezunlarına %10  oranında indirim uygulanır.